Ένας ακόμη κάδος στο Αγρίνιο, από άγνωστα προς το παρόν αίτια, παραδόθηκαν στις φλόγες χθες γύρω στη 1.30 τα ξημερώματα στην περιοχή της Αγίας Βαρβάρας σύμφωνα με πληροφορίες του agriniosite.gr. Περιστατικά εμπρησμού κάδων απορριμμάτων είχαμε πολλά και στο παρελθόν στο Αγρίνιο , ωστόσο δεν μπορεί να αποκλειστεί το ενδεχόμενο η φωτιά να εκδηλώθηκε από μια απερίσκεπτη ενέργεια , όπως από τη ρίψη στάχτης, που είναι σύνηθες φαινόμενο.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...