Η αποστολή της ομάδας του Παναιτωλικού για τον αυριανό αγώνα κυπέλλου με την Athens Kallithea: Καπίνο, Μλάντεν, Καρέλης, Μπελεβώνης, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Βοΐλης, Ντίας, Ξενιτίδης, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Στεργιάκης, Μαυρίας, Τσιγγάρας, Πέδρο, Στάγιτς, Λιάβας, Αναστασόπουλος, Νικολάου, Μπαλντασάρα.
Ολοκληρώθηκαν τα γήπεδα μπάσκετ, βόλεϊ και τένις στο Αθλητικό Κέντρο
Στην διάθεση του κοινού έχουν περιέλθει εδώ και λίγες ημέρες τα νέα γήπεδα μπάσκετ, βόλεϊ και τένις που ολοκληρώθηκαν στο...