Στην αποστολή του αυριανού εκτός έδρας αγώνα με τον Ολυμπιακό συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Καπίνο, Μλάντεν, Οικονόμου, Μπελεβώνης, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδης, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Βοΐλης, Ντίας, Ξενιτίδης, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Στεργιάκης, Πέρες, Μαυρίας, Πέδρο, Στάγιτς, Λιάβας, Μπαλντασάρα
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...