Στην αποστολή του αυριανού αγώνα με τον ΟΦΗ (ώρα 16.00) συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Ροντρίγκες, Αποστολάκης, Αντούνες, Βργκοτς, Βαρόνε, Καρέλης, Λούι, Βέργος, Κορνέλιους, Ντουάρτε, Μπελεβώνης Χ., Φλόρες, Μελίσσας, Φυτόπουλος, Μόρσεϊ, Τσιγγάρας, Ζεστέντ, Μπελεβώνης Στ., Μπακαδήμας, Μαλής.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...