Πρόβλημα υγείας αντιμετώπισε ο Αντιδήμαρχος Μεσολογγίου, Χρήστος Τέγας ο οποίος νοσηλεύτηκε στο νοσοκομείο του Ρίου. Στην χθεσινή συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου ρωτήθηκε σχετικά για την και αναρρώνει στην οικία του”. επέστρεψε χθες στο σπίτι του όπου και αναρρώνει”
Θλίψη στον εκπαιδευτικό κόσμο για το θάνατο της Θεοδώρας Φατσιλέτου-Καρακώστα
Το Δ.Σ. της Β΄ Ε.Λ.Μ.Ε. Αιτ/νίας μόλις πληροφορήθηκε τη θλιβερή είδηση του πρόωρου θανάτου της εκλεκτής συνταξιούχου συναδέλφου εκπαιδευτικού...