Επιβλήθηκε διοικητικό πρόστιμο αξίας 2.148€, σήμερα 16 Μαΐου 2024, από ανακριτικούς υπαλλήλους της Π.Υ. Μεσολογγίου, σε ημεδαπό, διότι προέβη σε καύση απορριμμάτων εντός υπαίθριου χώρου, κατά παράβαση της κείμενης νομοθεσίας, στον δήμο Μεσολογγίου Αιτωλοακαρνανίας.
Ε.Ο Καλλιθέας – Προυσού: Τζιπ έπεσε σε ρέμα
Σοβαρό τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε πριν από λίγη ώρα στην επαρχιακή οδό Καλλιθέας – Προυσού, στο ύψος της Στριγανιάς, όταν σύμφωνα...