Δύο μικρής έκτασης φωτιές σημειώθηκαν χθες στην Αιτωλ/νία, σε Παραβόλα και Στάνο Αμφιλοχίας. Στην Παραβόλα συνέδραμε ο εθελοντικός Πυροσβεστικός σταθμός ενώ στην Αμφιλοχία που εκδηλώθηκε χθες το απόγευμα παρότι κατασβέστηκε άμεσα κατέκαψε 10 στρέμ. χορτολιβαδικής έκτασης.
Δοκιμαστική ήχηση Σειρήνων Συναγερμού στην Αιτωλοακαρνανία
Η Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Ελλάδας ενημερώνει τους πολίτες ότι: • Την Δευτέρα (29/7/2024) και κατά τις ώρες...