Η Διοίκηση του Εμποροβιομηχανικού Συλλόγου Μεσολογγίου έχοντας υψηλό αίσθημα ευθύνης απέναντι στην τοπική κοινωνία έλαβε την πρωτοβουλία έτσι ώστε η Κινητή Μονάδα Υγείας του ΕΟΔΥ ( ΚΟΜΥ) να έρθει στα γραφεία του Συλλόγου και να υλοποίηση στα μέλη του συλλόγου δειγματοληψία για μοριακά τέστ (PCR) την Τετάρτη 2/12/2020.
Ευχαριστούμε τα μέλη της ΚΟΜΥ για την συνδρομή τους στην προσπάθεια όλων μας για την δημόσια υγεία.