Συνελήφθη, χθες το βράδυ, στο Αγρίνιο, από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Αγρινίου, ένας άνδρας, διότι σε αστυνομικό έλεγχο που του διενεργήθηκε, βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν 4,3 γραμμάρια κάνναβης.
Επιπλέον, ένας ακόμη άνδρας συνελήφθη, χθες το βράδυ, στο Αγρίνιο, από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Αγρινίου, διότι σε αστυνομικό έλεγχο που του διενεργήθηκε, βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν τρία αυτοσχέδια τσιγάρα με μείγμα καπνού κάνναβης.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...