Η ομάδα Α.Ο Αγρινίου ανακοινώνει την απόκτηση του αθλητή Γιώργου Μούκα.
Ο Γιώργος Μούκας είναι γεννημένος στις 11 Σεπτεμβρίου του 1989, έχει ύψος 1.98μ. και αγωνίζεται στη θέση του forward. Ξεκίνησε την καριέρα του στα τμήματα υποδομής του ΠΑΟΚ και στα 17 του αγωνίστηκε στη Γ΄ Εθνική με τα χρώματα του Άδενδρου. Στη συνέχεια αγωνίστηκε στους Τιτάνες Δράμας, στην τσέχικη Οστράβα, στον Ηρακλή Κοζάνης, στο Χολαργό, στον Ιωνικό Ιωνίας, στην Ε.Κ. Καβάλας, στη γερμανική Χάγκεν, στον Αρκαδικό, στον Κεραυνό Αιγίου, στη γερμανική Μίνερς Έσεν και στην ισπανική Καρταχένα.
Τον καλωσορίζουμε στην “οικογένεια” του Α.Ο.Α. και του ευχόμαστε υγεία και επιτυχίες με τα χρώματά μας.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...