Ο ΑΟ Αγρινίου θα ξεκινήσει την προσπάθειά του στη φετινή Α2 με αντίπαλο τον Πανερυθραϊκό στο Αγρίνιο-Το πρόγραμμα αναλυτικά

Η ΕΟΚ ολοκλήρωσε την κλήρωση των εθνικών κατηγοριών, καθώς και του Κυπέλλου Ανδρών και του Κυπέλλου Γυναικών.

Κι αν στο Κύπελλο Ανδρών ο Ολυμπιακός Β’ θα ξεκινήσει κόντρα στην Δάφνη Δαφνίου, στο πρωτάθλημα της Α2 η πρεμιέρα θα τον φέρει στην έδρα του Τρίτωνα.

Υπενθυμίζεται ακόμα ότι στην Α1 Γυναικών η κληρωτίδα έβγαλε ντέρμπι Παναθηναϊκού Ολυμπιακού την 2η αγωνιστική, ενώ στο Κύπελλο Ανδρών ο Παναθηναϊκός κληρώθηκε με το Περιστέρι και η ΑΕΚ με το Λαύριο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των εθνικών κατηγοριών:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 2020-21

Α’ Φάση – 1η αγωνιστική (13/9)

1.Κόροιβος Αμαλιάδας-Καρδίτσα

2.Ελευθερούπολη-Ψυχικό

3.Δάφνη Δ.-Ολυμπιακός Β’

4.Καβάλα-Αμύντας

5.Τρίτων-Πανερυθραϊκός

6.Οίαξ Ναυπλίου-Απόλλων Πάτρας

7.Παγκράτι-Φίλιππος Βέροιας

8.Μαρούσι-Αγρίνιο

Α’ Φάση – 2η αγωνιστική (16/9)

9. Νικητής 4-Νικητής 6

10. Νικητής 1-Νικητής 5

11.Νικητής 8-Νικητής 3

12.Νικητής 7–Νικητής 2  (20/9)

Α’ Φάση – 3η αγωνιστική

13.Νικητής 9 –Νικητής 10

14.Νικητής 12-Νικητής 11

Α’ Φάση – 4η αγωνιστική

15.Νικητής 13 –Νικητής 14

Β Φάση – 1η αγωνιστική (26/9)

16.ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

17.Ιωνικός Ν.-Άρης

18.Νικητής 15-Κολοσσός Ρ.

19.Λάρισα-Χαρίλαος Τρικούπης

Β’ Φάση – 2η αγωνιστική (30/9)

20.Νικητής 16-Νικητής 19

21.Νικητής 17-Νικητής 28

Γ΄Φάση (11/11)

22.Νικητής 21-Προμηθέας Πάτρας

23.Λαύριο-ΑΕΚ

24.Ηρακλής-Νικητής 20

25.Παναθηναϊκός-Περιστέρι

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021

Α’ Φάση – 1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική – Κυριακή 20/09/2020

01. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

02. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

03. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

04. ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

05. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡ.

06. ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2η Αγωνιστική – Κυριακή 27/09/2020

12. Νικητής Α1 – Νικητής Α3

13. Νικητής Α2 – Νικητής Α4

14. Νικητής Α5 – Νικητής Α6

3η Αγωνιστική – Κυριακή 04/10/2020

18. Νικητής Α14 – Νικητής Α13

Α’ Φάση – 2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική – Κυριακή 20/09/2020

07. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

08. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

09. ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

10. ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11. ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

2η Αγωνιστική – Κυριακή 27/09/2020

15. Νικητής Α10 – Νικητής Α9

16. Νικητής Α11 – Νικητής Α7

17. ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – Νικητής Α8

3η Αγωνιστική – Κυριακή 04/10/2020

19. Νικητής Α15 – Νικητής Α16

Β’Φάση / Κυριακή 11/10/2020

20. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

21. ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

22. Νικητής Α19 – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

23. Νικητής Α12 – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24. ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

25. Νικητής Α18 – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

26. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

27. Νικητής Α17 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Τετάρτη 23/12/2020

28. Νικητής Α23 – Νικητής Α26

29. Νικητής Α21 – Νικητής Α24

30. Νικητής Α25 – Νικητής Α27

31. Νικητής Α22 – Νικητής Α20

Δ’Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες) / Τετάρτη 24/03/2021

32.  –

33.  –

Τελικός / Κυριακή 28/03/2021

34.  –

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021

1η Αγωνιστική – 03/10/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

2η Αγωνιστική – 10/10/20

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

3η Αγωνιστική – 17/10/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

4η Αγωνιστική – 24/10/20

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

5η Αγωνιστική – 31/10/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 07/11/20

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

7η Αγωνιστική – 14/11/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

8η Αγωνιστική – 21/11/20

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 28/11/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική – 05/12/20

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

11η Αγωνιστική – 12/12/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

12η Αγωνιστική – 19/12/20

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 23/12/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

14η Αγωνιστική – 30/12/20

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

15η Αγωνιστική – 09/01/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

16η Αγωνιστική – 30/01/21

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

17η Αγωνιστική – 06/02/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

18η Αγωνιστική – 20/02/21

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

19η Αγωνιστική – 27/02/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

20η Αγωνιστική – 06/03/21

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

21η Αγωνιστική – 13/03/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 20/03/21

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

23η Αγωνιστική – 27/03/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

24η Αγωνιστική – 03/04/21

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 10/04/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 17/04/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

27η Αγωνιστική – 24/04/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

28η Αγωνιστική – 28/04/21

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

29η Αγωνιστική – 08/05/21

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

30η Αγωνιστική – 15/05/21

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021

1η Αγωνιστική – 17/10/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

2η Αγωνιστική – 24/10/20

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

3η Αγωνιστική – 31/10/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

4η Αγωνιστική – 07/11/20

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

5η Αγωνιστική – 21/11/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

6η Αγωνιστική – 28/11/20

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

7η Αγωνιστική – 05/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

8η Αγωνιστική – 12/12/20

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

9η Αγωνιστική – 19/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

10η Αγωνιστική – 09/01/21

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

11η Αγωνιστική – 16/01/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

12η Αγωνιστική – 23/01/21

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

13η Αγωνιστική – 30/01/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

14η Αγωνιστική – 13/02/21

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

15η Αγωνιστική – 20/02/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

16η Αγωνιστική – 27/02/21

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

17η Αγωνιστική – 06/03/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

18η Αγωνιστική – 13/03/21

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

19η Αγωνιστική – 20/03/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

20η Αγωνιστική – 03/04/21

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

21η Αγωνιστική – 10/04/21

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22η Αγωνιστική – 17/04/21

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

14η Αγωνιστική – 14/02/21

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΟ

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔ – ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣ

ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21

Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21

Ρεπό: ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

14η Αγωνιστική – 14/02/21

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΜΕΝΤ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΜΕΝΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΕΝΤ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΜΕΝΤ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΕΝΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21

ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

14η Αγωνιστική – 14/02/21

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΜΕΝΤ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ

ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

10η Αγωνιστική – 17/01/21

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

11η Αγωνιστική – 24/01/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

14η Αγωνιστική – 14/02/21

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

Α.Κ. Κ. “ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 11/10/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

2η Αγωνιστική – 18/10/20

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

3η Αγωνιστική – 25/10/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική – 01/11/20

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

5η Αγωνιστική – 08/11/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

6η Αγωνιστική – 15/11/20

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

7η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

8η Αγωνιστική – 29/11/20

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική – 06/12/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

10η Αγωνιστική – 13/12/20

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

11η Αγωνιστική – 20/12/20

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

12η Αγωνιστική – 10/01/21

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική – 17/01/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

14η Αγωνιστική – 31/01/21

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

15η Αγωνιστική – 07/02/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 21/02/21

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

17η Αγωνιστική – 28/02/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

18η Αγωνιστική – 07/03/21

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική – 21/03/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική – 28/03/21

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

21η Αγωνιστική – 04/04/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

22η Αγωνιστική – 11/04/21

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική – 18/04/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

24η Αγωνιστική – 25/04/21

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

25η Αγωνιστική – 09/05/21

ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ

ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

26η Αγωνιστική – 16/05/21

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ

ΝΈΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΟΦΗ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΟΦΗ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΦΗ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΟΦΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΟΦΗ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΟΦΗ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΟΦΗ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

10η Αγωνιστική – 20/12/20

Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

11η Αγωνιστική – 10/01/21

Ρεπό: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

12η Αγωνιστική –

Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΟΦΗ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

13η Αγωνιστική –

Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

14η Αγωνιστική – 17/01/21

Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

15η Αγωνιστική – 24/01/21

Ρεπό: ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΟΦΗ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

16η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ

17η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΟΦΗ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

18η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΟΦΗ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

19η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΦΗ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

20η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΟΦΗ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

21η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΦΗ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

22η Αγωνιστική – 28/03/21

Ρεπό: ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΟΦΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

23η Αγωνιστική – 04/04/21

Ρεπό: ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

24η Αγωνιστική – 11/04/21

Ρεπό: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

25η Αγωνιστική –

Ρεπό: ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ – ΟΦΗ

ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

26η Αγωνιστική

Ρεπό: ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΑΚΟΣ

ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 11/10/20

ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική – 18/10/20

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΜΕΝΤ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

3η Αγωνιστική – 25/10/20

ΜΕΝΤ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

4η Αγωνιστική – 01/11/20

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΜΕΝΤ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

5η Αγωνιστική – 08/11/20

ΜΕΝΤ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

6η Αγωνιστική – 15/11/20

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΜΕΝΤ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

7η Αγωνιστική – 22/11/20

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

8η Αγωνιστική – 29/11/20

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΕΝΤ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

9η Αγωνιστική – 06/12/20

ΜΕΝΤ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10η Αγωνιστική – 13/12/20

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11η Αγωνιστική – 20/12/20

ΜΕΝΤ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

12η Αγωνιστική – 31/01/21

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΜΕΝΤ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική – 07/02/21

ΜΕΝΤ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

14η Αγωνιστική – 21/02/21

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΕΝΤ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

15η Αγωνιστική – 28/02/21

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

16η Αγωνιστική – 07/03/21

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΕΝΤ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

17η Αγωνιστική – 21/03/21

ΜΕΝΤ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

18η Αγωνιστική – 28/03/21

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΕΝΤ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

19η Αγωνιστική – 04/04/21

ΜΕΝΤ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

20η Αγωνιστική – 11/04/21

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

21η Αγωνιστική – 18/04/21

ΜΕΝΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22η Αγωνιστική – 25/04/21

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΕΝΤ

ΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ “Ο ΕΡ

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 11/10/20

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

2η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΧΑΝΘ

3η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

4η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΧΑΝΘ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

5η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

7η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΧΑΝΘ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΧΑΝΘ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

9η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΘ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΧΑΝΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 20/12/20

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

12η Αγωνιστική – 10/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική – 17/01/21

Ρεπό: ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ”

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

14η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΝΘ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

15η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΧΑΝΘ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

16η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ

17η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΧΑΝΘ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

18η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

19η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

20η Αγωνιστική – 28/03/21

Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

21η Αγωνιστική – 04/04/21

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΧΑΝΘ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 11/04/21

Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

23η Αγωνιστική – 18/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική – 25/04/21

Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 09/05/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ – ΧΑΝΘ

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩ

26η Αγωνιστική – 16/05/21

Ρεπό: ΑΟΚ “ΟΙ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ”

ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΜΑΣ ΕΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΗΡΟΥ

ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ”

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

10η Αγωνιστική – 20/12/20

Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

11η Αγωνιστική – 10/01/21

Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

12η Αγωνιστική – 24/01/21

Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦΑ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

13η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ”

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

14η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

19η Αγωνιστική – 28/03/21

Ρεπό: ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

20η Αγωνιστική – 04/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

21η Αγωνιστική – 11/04/21

Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ

ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

22η Αγωνιστική – 18/04/21

Ρεπό: ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ

ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ “Ο ΚΥΠΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

8η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

10η Αγωνιστική – 20/12/20

Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

11η Αγωνιστική – 10/01/21

Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 24/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

13η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

19η Αγωνιστική – 28/03/21

Ρεπό: ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

20η Αγωνιστική – 04/04/21

Ρεπό: ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

21η Αγωνιστική – 11/04/21

Ρεπό: ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ

ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ

ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ” – ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

22η Αγωνιστική – 18/04/21

Ρεπό: ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ – ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΝΣ “Ο  ΜΙΛΩΝ”

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΚΑΠ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΚΑΠ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΚΑΠ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΚΑΠ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΠ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΚΑΠ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΚΑΠ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΚΑΠ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΚΑΠ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

10η Αγωνιστική – 20/12/20

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΚΑΠ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

11η Αγωνιστική – 10/01/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΚΑΠ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΣ ΠΕΡΑ

12η Αγωνιστική – 24/01/21

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΚΑΠ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ

13η Αγωνιστική – 31/01/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΚΑΠ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΠ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΑΠ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΠ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΚΑΠ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΚΑΠ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

19η Αγωνιστική – 28/03/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΚΑΠ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

20η Αγωνιστική – 04/04/21

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΚΑΠ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

21η Αγωνιστική – 11/04/21

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ

ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΚΑΠ

ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

22η Αγωνιστική – 18/04/21

ΚΑΠ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ

ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟ – ΑΣ ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩΝ”

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

8η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ”

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

10η Αγωνιστική – 20/12/20

Ρεπό: ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

11η Αγωνιστική – 10/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

12η Αγωνιστική – 24/01/21

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

13η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩΝ”

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

14η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

19η Αγωνιστική – 28/03/21

Ρεπό: ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ”

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

20η Αγωνιστική – 04/04/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

21η Αγωνιστική – 11/04/21

Ρεπό: ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ

ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ

ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ

ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝ

22η Αγωνιστική – 18/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΣ ΠΑΛΑΜΑ “ΟΙ ΤΙΤΑΝΕ – ΛΕΩΝ ΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  – ΓΣ ΓΟΜΦΟΙ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤ – ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ “ΑΧΕΡΩ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (5ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΔΕΚΑ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΔΕΚΑ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

3η Αγωνιστική – 01/11/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΔΕΚΑ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΔΕΚΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΔΕΚΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

7η Αγωνιστική – 29/11/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΔΕΚΑ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΔΕΚΑ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΔΕΚΑ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

10η Αγωνιστική – 24/01/21

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΕΚΑ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

11η Αγωνιστική – 31/01/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 07/02/21

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΔΕΚΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 21/02/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΔΕΚΑ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

14η Αγωνιστική – 28/02/21

ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική – 07/03/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΔΕΚΑ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

16η Αγωνιστική – 21/03/21

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΕΚΑ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

17η Αγωνιστική – 28/03/21

ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ – ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”

ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΔΕΚΑ

18η Αγωνιστική – 04/04/21

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ

ΔΕΚΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

ΦΣΦ “Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ” – ΑΟ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2020-2021 (6ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 18/10/20

Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

2η Αγωνιστική – 25/10/20

Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

3η Αγωνιστική – 01/11/20

Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

4η Αγωνιστική – 08/11/20

Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

5η Αγωνιστική – 15/11/20

Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

6η Αγωνιστική – 22/11/20

Ρεπό: ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

7η Αγωνιστική – 29/11/20

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

8η Αγωνιστική – 06/12/20

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

9η Αγωνιστική – 13/12/20

Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

10η Αγωνιστική – 20/12/20

Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

11η Αγωνιστική – 10/01/21

Ρεπό: ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

12η Αγωνιστική – 24/01/21

Ρεπό: ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 31/01/21

Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

14η Αγωνιστική – 07/02/21

Ρεπό: ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

15η Αγωνιστική – 21/02/21

Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

16η Αγωνιστική – 28/02/21

Ρεπό: ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

17η Αγωνιστική – 07/03/21

Ρεπό: ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

18η Αγωνιστική – 21/03/21

Ρεπό: ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

19η Αγωνιστική – 28/03/21

Ρεπό: ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

20η Αγωνιστική – 04/04/21

Ρεπό: ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

21η Αγωνιστική – 11/04/21

Ρεπό: ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

22η Αγωνιστική – 18/04/21

Ρεπό: ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ

ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

sport.gr

Related Posts

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Ρυθμίσεις απορρήτου
Όνομα Ενεργοποιημένο
Technical Cookies
In order to use this website we use the following technically required cookies: wordpress_test_cookie, wordpress_logged_in_, wordpress_sec.
Μπισκότα
Χρησιμοποιούμε τα Cookies για να σας προσφέρουμε καλύτερη εμπειρία στο δικτυακό τόπο.
x

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.