Ο Δήμαρχος Ακτίου – Βόνιτσας συγχαίρει και δημοσίως την ποδοσφαιρική ομάδα της πόλης μας ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ για την άνοδό του στην Γ’ Εθνική Κατηγορία Ποδοσφαίρου. Συγχαρητήρια στους παίχτες , τον προπονητή και την διοίκηση της ομάδας ,και στον Προεδρο Σπυρο Χαϊδάκη .Είναι μια ακόμα τεράστια επιτυχία για τον αθλητισμό της περιοχής μας. Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους συντελεστές αυτής της μεγαλειώδους πορείας και ευχόμαστε κάθε επιτυχία στην σπουδαία πρόκληση της Γ΄ Εθνικής.Με την ίδια δυναμική και το ίδιο πάθος και στην Γ´ Εθνική .
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...