Ο Περιφερειάρχης Δυτικής Ελλάδας Νεκτάριος Φαρμάκης προχώρησε στην ακόλουθη δήλωση για την απώλεια του Θάνου Μικρούτσικου. Η δήλωση έχει ως εξής: “H Δυτική Ελλάδα αποχαιρετάει έναν μεγάλο Έλληνα μουσουργό που ξεπήδησε από τα σπλάχνα της και με τη μουσική του άφησε ανεξίτηλο αποτύπωμα στον τόπο μας και τις ψυχές των ανθρώπων του. Τον Θάνο Μικρούτσικο, θα “κουβαλάμε” πάντα όλοι μαζί μας γιατί οι άνθρωποι φεύγουν, όχι όμως και το έργο τους. Θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του”.
Άρθρο του Τομεάρχη νεανικής επιχειρηματικότητας της ΟΝΝΕΔ Αιτ/νιας
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΚΗ ΜΕΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣΗ έννοια της αριστοτελικής μεσότητας αποσαφηνίζεται στο έργο του, ηθικά Νικομάχεια.Φυσικά, δεν μιλά για την αντικειμενική...