O Ντίνος Γιαννόπουλος επιλέγει ως Γενικό Γραμματέα του Δήμου Μεσολογγίου.Ο κ. Γιαννόπουλος, είναι ένας άνθρωπος με εμπειρία στην αυτοδιοίκηση ενώ είχε θητεύσει ξανά στην θέση αυτή για μικρό διάστημα, επί δημαρχίας Κώστα Λύρου.
Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα
Κινεζική αντιπροσωπεία από την Επαρχία Fujian επισκέφθηκε την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας στις 24 και 25 Ιουλίου 2024, στο πλαίσιο Συμφωνητικού...