Ο Σύλλογος «Φίλοι του Ραδιοφώνου Ιεράς Πόλεως Μεσολογγίου» καλεί στην κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας την Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 12:00 το πρωί στο Ραδιομέγαρο (Μπούλης) να μας τιμήσετε με την παρουσία σας και να μοιραστούμε μαζί τις ευχές με γιορτινό πρόγραμμα για την καινούρια χρονιά.
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...