Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Τροβάτου Ευρυτανίας κόβει την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα του στο Lofos Gala, στη Νεάπολη Αγρινίου, το Σάββατο 20 Ιανουαρίου στις 20:30.Τιμη πρόσκλησης 25 ευρώ με φαγητό κ άφθονο κρασι-μπυρα..Θα ακολουθήσει γλέντι με τους Γιάννη Τσιάτσιο και Ανδριάνα Μόκα.. Στο κλαρίνο ο Γιώργος Τσιατσιος. Σας περιμένουμε όλους.
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...