Την ενόχλησή του είχε εκφράσει προ ημερών ο Δήμαρχος Αγρινίου, Γιώργος Παπαναστασίου για την πρόσφατη εκλογή νέου προέδρου στην Κοινότητα Αγρινίου του Αντώνη Τζογάνη στη θέση της Φωτεινής Βλάχου. Ο λόγος φυσικά δεν ήταν επί προσωπικού αλλά με τις αλλαγές που επήλθαν σε όλη τη χώρα και τον Δήμαρχο Αγρινίου να σχολιάζει στο δημοτικό συμβούλιο “αυτά είναι καραγκιοζιλίκια του εκλογικού νόμου όταν μια παράταξη που πήρε 47% αμφισβητείται να έχει την προεδρία”
ΕΛΑΣ: Η χιουμοριστική ανάρτηση για τους αδειούχους
Με μια χιουμοριστική ανάρτηση, η Ελληνική Αστυνομία κάνει αναφορά στις διακοπές, εφιστώντας την προσοχή στους αδειούχους του καλοκαιριού. Στη φωτογραφία φαίνεται ο...