Στην αποστολή του αγώνα με τον Πανιώνιο (Δευτέρα 11/3 ώρα 19.00) συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Γιαννακόπουλος, Θεοδωρόπουλος, Βασιλούδης, Ουίλιαν, Παρράς, Μιχάι, Μάζουρεκ, Μαλής, Πάουλο, Μαρινάκης, Τσιγγάρας, Άργκους, Μπελεβώνης, Γκούγκα, Τσοκάνης, Ντίας, Αμαράλ, Μπαΐροβιτς, Μανά.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...