Στην αποστολή του αυριανού αγώνα με την ΑΕΛ συμμετέχουν οι ποδοσφαιριστές: Κνετ, Μεντίνα, Αρσούρα, Ταχάρ, Αζάντι, Ντάλσιο, Ντίας, Αριγίμπι, Ντουάρτε, Άλβαρες, Περέιρα, Μελίσσας, Σκιαδάς, Τζανακάκης, Βέργος, Μεντόσα, Τσιγγάρας, Λιάβας, Κωνσταντόπουλος, Γιάκολις.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...