Την Πέμπτη 15/02 στο ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ “ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΣΗΣ” πραγματοποιήθηκε συγκεντρωτική προπόνηση κοριτσιών του τμήματος βόλευ υπό τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού Προπονητή Βασίλη Θεοδωράκη, με σκοπό την επιλογή των αθλητριών που θα στελεχώσουν την νέα Εθνική Παγκορασίδων.
Στην προπόνηση συμμετείχαν περίπου 20 αθλήτριες του Παναιτωλικού και της ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ γεννηθ. 2010-2011, ενώ έγιναν και οι σχετικές μετρήσεις.
Οι εντυπώσεις που άφησαν οι αθλήτριες σύμφωνα με όσα δήλωσε ο ομοσπονδιακός πρπονητής κατά τη διάρκεια της προπόνησης ήταν ιδιαίτερα ενθαρρυντικά για τις μικρές αθλήτριες !
![omospondiakos proponitis pane0](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane0.jpg)
![omospondiakos proponitis pane0](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane0.jpg)
![omospondiakos proponitis pane1](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane1.jpg)
![omospondiakos proponitis pane1](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane1.jpg)
![omospondiakos proponitis pane3](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane3.jpg)
![omospondiakos proponitis pane3](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane3.jpg)
![omospondiakos proponitis pane4](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane4.jpg)
![omospondiakos proponitis pane4](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane4.jpg)
![omospondiakos proponitis pane5](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane5.jpg)
![omospondiakos proponitis pane5](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane5.jpg)
![omospondiakos proponitis pane6](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane6.jpg)
![omospondiakos proponitis pane6](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane6.jpg)
![omospondiakos proponitis pane7](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane7.jpg)
![omospondiakos proponitis pane7](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane7.jpg)
![omospondiakos proponitis pane8](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane8.jpg)
![omospondiakos proponitis pane8](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane8.jpg)
![omospondiakos proponitis pane9](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane9.jpg)
![omospondiakos proponitis pane9](https://panetolikosac.gr/images/nea/2024/volley_theodorakis/omospondiakos_proponitis_pane9.jpg)