Πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά δύο (2) ατόμων για την κάλυψη αναγκών στο Πρόγραμμα Καταπολέμησης του Δάκου της Ελιάς έτους 2024 της Δ/νσης Αγροτικής Οικονομίας της Περιφερειακής Ενότητας Αχαΐας που εδρεύει στην Πάτρα, και συγκεκριμένα του εξής, ανά υπηρεσία, έδρα, ειδικότητα και διάρκεια σύμβασης, αριθμού ατόμων, με τα αντίστοιχα απαιτούμενα (τυπικά και τυχόν πρόσθετα)
προσόντα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΔΩ
Προσλήψεις στην Πυροσβεστική: Αιτήσεις τώρα-Δείτε τα δικαιολογητικά
Σε εξέλιξη βρίσκονται οι μόνιμες προσλήψεις στελεχών στο Πυροσβεστικό Σώμα με δύο νέες προκηρύξεις. Οι σχετικοί διαγωνισμοί εκδόθηκαν με ΦΕΚ του ΑΣΕΠ. Ειδικότερα, ανακοινώθηκε προκήρυξη...