Θρίαμβος για την οικογένεια Σταμούλη σήμερα στον Ημιμαραθώνιο της Αιγιαλείας. Σε έναν αγώνα όπου συμμετείχαν οι καλύτεροι δρομείς αντοχής αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα, ο Νίκος Σταμούλης κατέλαβε την πρώτη θέση και ο Κωνσταντίνος Σταμούλης την δεύτερη θέση και τρίτος ήταν ο Καραϊσκος Παναγιώτης. Τον αγώνα παρακολούθησε και βράβευσε τους νικητές η πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ κ.Σοφία Σακοράφα.
Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες που συμμετείχαν, στους διοργανωτές και τους εθελοντές του αγώνα!!!
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...