Ο αθλητής μας Nadrey Dago υποβλήθηκε σε επέμβαση για κάκωση στον τένοντα μακρού περονιαίου όπου και χειρουργήθηκε με επιτυχία. Η ΠΑΕ Παναιτωλικός στο πλαίσιο της εξαιρετικής συνεργασίας της με το Ιατρικό Κέντρο Παλαιού Φαλήρου του Ομίλου Ιατρικού Αθηνών, επιθυμεί να ευχαριστήσει θερμά τον ιατρό Δρ. Γιώργο – Γρηγόρη Καραχάλιο. Ευχόμαστε στον ποδοσφαιριστή μας ταχεία ανάρρωση και επιστροφή στην ενεργό δράση!
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...