Σεμινάριο από τον εκπαιδευτή διαιτησίας κ. Ι. Σπυρόπουλο, με θέμα τις αλλαγές στους κανόνες παιχνιδιού και την εφαρμογή του VAR, παρακολούθησαν απόψε στην αίθουσα εκδηλώσεων του Emileon οι ποδοσφαιριστές, το τεχνικό επιτελείο και στελέχη του Παναιτωλικού.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...