Η διοίκηση του ερασιτέχνη Παναιτωλικού είναι συγκλονισμένη και πενθεί για την απώλεια του μόλις 23 ετών Νικήτα Σεραφείμ Λίτσιου ο οποίος έφυγε ξαγνικά από τη ζωή το περασμένο Σάββατο. Ο 23χρονος Νικήτας υπήρξε βοηθός προπονητή στα τμήματα υποδομών καλαθοσφαίρισης του συλλόγου μας. Τα ειλικρινή συλλυπητήρια στην οικογένειά του.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...