Συνελήφθη, χθες το βράδυ, στον κόμβο της Ρίγανης, από αστυνομικούς της ΟΠΚΕ της Υποδιεύθυνσης Ασφαλείας Αγρινίου, ένας 36χρονος ημεδαπός, διότι σε αστυνομικό έλεγχο που διενεργήθηκε σε αυτοκίνητο που επέβαινε, βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 5,1 γραμμάρια κάνναβης μέσα σε μεταλλικό κουτί, το οποίο ο δράστης είχε επιμελώς κρυμμένο πίσω από το ταμπλό του αυτοκινήτου.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...