Συνελήφθη, χθες το μεσημέρι, στο Νεοχώρι, από Αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Μεσολογγίου, ένας ημεδαπός άνδρας, διότι βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν τρεις αυτοσχέδιες συσκευασίες, με ηρωίνη, σε μορφή (βράχου), συνολικού βάρους 15,7 γραμμαρίων, τις οποίες ο συλληφθείς είχε προμηθευτεί από αλλοδαπό άνδρα σε αγροτική περιοχή, έναντι του χρηματικού ποσού των (200) ευρώ.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...