Το ΔΣ και όλα τα μέλη του Συλλόγου Δικαστικών Υπαλλήλων Περιφέρειας Αγρινίου εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος συναδέλφου μας Κώστα Χειμώνα, πρώην προϊστάμενου του Πρωτοδικείου Αγρινίου και της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Αγρινίου. Καλό Παράδεισο Κώστα.
Άρθρο του Τομεάρχη νεανικής επιχειρηματικότητας της ΟΝΝΕΔ Αιτ/νιας
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΚΗ ΜΕΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣΗ έννοια της αριστοτελικής μεσότητας αποσαφηνίζεται στο έργο του, ηθικά Νικομάχεια.Φυσικά, δεν μιλά για την αντικειμενική...