Ο Δήμος Ναυπακτίας με τον πολιτιστικό σύλλογο Αντιρρίου «το Καστέλι» συνδιοργανώνουν μουσική εκδήλωση με αγαπημένα, διαχρονικά τραγούδια από το ελληνικό ρεπερτόριο, την Δευτέρα 5 Αυγούστου και ώρα 9:00 μ.μ. στην Πλατεία Χορμόβα του Αντιρρίου. Τα τραγούδια θα αποδώσει η Δημοτική Χορωδία Αντιρρίου, υπό τη διεύθυνση και διδασκαλία της μουσικού Λαμπρινής Γρηγοροπούλου.
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...