Συνελήφθη, χθες το μεσημέρι, στη Ναύπακτο, από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ του Αστυνομικού Τμήματος Ναυπακτίας ένας 16χρονος ημεδαπός, διότι διέφυγε από Ίδρυμα Αρωγής Ανηλίκων Αρρένων Βόλου, όπου κρατούνταν με Διάταξη της Ανακρίτριας Πρωτοδικών Μεσολογγίου για υποθέσεις κλοπών
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...