Συνελήφθη, χθες το απόγευμα, στην επαρχιακή οδό Αγρίνιου – Εμπεσού, από τους αστυνομικούς του Τμήματος Τροχαίας Αγρινίου, μία 40χρονη αλλοδαπή, διότι σε τροχονομικό έλεγχο που της διενεργήθηκε, έπειτα από εμπλοκή της σε τροχαίο ατύχημα υλικών ζημιών, διαπιστώθηκε ότι οδηγούσε αυτοκίνητο, υπό την επήρεια μέθης.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...