Συνελήφθη, σήμερα τα ξημερώματα, στο 63,7ο χιλιόμετρο της Εθνικής Οδού Αντιρρίου – Ιωαννίνων, στον κόμβο του Παναιτωλίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Τροχαίας Αγρινίου, ένας 25χρονος , διότι σε τροχονομικό έλεγχο που του διενεργήθηκε, διαπιστώθηκε ότι οδηγούσε αυτοκίνητο υπό την επήρεια μέθης
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...