Συνελήφθη, χθες το μεσημέρι, στο Αγρίνιο, από αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ του Τμήματος Άμεσης Δράσης Αγρινίου, ένας ημεδαπός άνδρας, διότι σε βάρος του εκκρεμούσε καταδικαστική απόφαση του Τριμελούς Πλημμελειοδικείου Αγρινίου, με την οποία του επιβλήθηκε ποινή φυλάκισης τριών ετών και εννέα μηνών για ενδοοικογενειακή βία.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...