Ο Εκπρόσωπος του Δικτύου Ενεργών Πολιτών «Act now – ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΩΡΑ» Δημήτρης Τραπεζιώτης, από την δημοτική ενότητα Παραβόλας Αγρινίου έκανε το ακόλουθο μήνυμα για την ημέρα των Θεοφανείων
Άρθρο του Τομεάρχη νεανικής επιχειρηματικότητας της ΟΝΝΕΔ Αιτ/νιας
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΚΗ ΜΕΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΡΙΣΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣΗ έννοια της αριστοτελικής μεσότητας αποσαφηνίζεται στο έργο του, ηθικά Νικομάχεια.Φυσικά, δεν μιλά για την αντικειμενική...