Το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 11 : 00 πμ στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχείου Θέρμου θα γίνει η κοπή της βασιλόπιτας της Δημ. Τ. Ο Νέας Δημοκρατίας Θέρμου.Ο Πρόεδρος κ. Κοντογιάννης Γιώργος και τα μέλη σας προσκαλούν να τιμήσετε την εκδήλωση με την παρουσία σας.
Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα
Κινεζική αντιπροσωπεία από την Επαρχία Fujian επισκέφθηκε την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας στις 24 και 25 Ιουλίου 2024, στο πλαίσιο Συμφωνητικού...