Ο Δημήτρης Ράπτης, Αντιδήμαρχος Αγροτικής Παραγωγής & Αλιείας, εκπροσώπησε σήμερα Κυριακή, 14 Απριλίου 2024, τον Δήμο Ιερής Πόλης Μεσολογγίου στις εορταστικές εκδηλώσεις που διοργάνωσε στο Ιερό Ναό Εσταυρωμένου στο Αιγάλεω η Ένωση Αιτωλοακαρνάνων Αττικής «Η ΕΞΟΔΟΣ», για την 198η επέτειο της ιστορικής εξόδου του Μεσολογγίου.
Ακολουθώντας το πρόγραμμα της εκδήλωσης, ο Αντιδήμαρχος κ. Ράπτης απηύθυνε χαιρετισμό προς τους Αιτωλοακαρνάνες της Αττικής που παραβρέθηκαν στην εκδήλωση, ενώ στη συνέχεια κατέθεσε στεφάνι στο μνημείο πεσόντων.
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/04-2-1024x682.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/04-2-1024x682.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/05-1024x682.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/05-1024x682.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/01-5-768x1024.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/01-5-768x1024.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/03-1-768x1024.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/03-1-768x1024.jpg)