Το 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγρινίου υποδέχθηκαν σήμερα στο γήπεδο του Παναιτωλικού!
Οι μικροί μαθητές ξεναγήθηκαν από τους ανθρώπους της ομάδας του Παναιτωλικού σε όλους τους χώρους του γηπέδου και μάθανε για τις διαδικασίες που ακολουθούνται για την διεξαγωγή ενός αγώνα! O ενθουσιασμός τόσο των παιδιών όσο και των δασκάλων από την περιήγηση ήταν τεράστιος και στο τέλος πήραν ως δώρο μια επίσημη εμφάνιση της ομάδας υπογεγραμμένη από όλους τους ποδοσφαιριστές!
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...