Το Επιμελητήριο Αιτωλοακαρνανίας στηρίζει το Συλλαλητήριο-συνάντηση διαμαρτυρίας που θα πραγματοποιηθεί στην Πλατεία Δημοκρατίας Αγρινίου, τη Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 12:00, προκειμένου να συζητηθούν τα βασικά προβλήματα που απασχολούν τους σημαντικότερους οικονομικούς και αναπτυξιακούς κλάδους της περιοχής μας, αγροτικό και κτηνοτροφικό.
Ενημερωτικές συναντήσεις της Περιφέρειας με κτηνοτρόφους για την πανώλη των μικρών μηρυκαστικών
Η Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας προκειμένου να ενημερώσει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τους κτηνοτρόφους για το νόσημα της πανώλης των...