Η Τομεακή Οργάνωση Αιτωλοακαρνανίας της ΚΝΕ προσκαλεί τη νεολαία, τους μαθητές, τους φοιτητές, τους νέους εργαζόμενους, στην κοπή της πίτας της στο Αγρίνιο, το Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 8:00μμ στον «ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟ» (πεζόδρομος Ηλία Ηλιού).
ΚΚΕ_ΠΕΑΕΑ_ΔΣΕ_81_ΧΡΟΝΙΑ_ΓΟΥΡΙΤΣΑ
Τα 81 χρόνια από τη νικηφόρα Μάχη του ΕΛΑΣ στη Γουρίτσα, τιμούν η Τομεακή Επιτροπή Αιτωλοακαρνανίας του ΚΚΕ και το Παράρτημα...