Τα πρωταθλήματα υποδομής της Super League συνεχίζονται και οι ομάδες του Παναιτωλικού αγωνίζονται το Σάββατο 25 Νοεμβρίου. Η Κ19 αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Ολυμπιακό στις 11.30 το πρωί. Η Κ17 παίζει επίσης εκτός έδρας με αντίπαλο τον Βόλο ΝΠΣ στις 11.00 το πρωί.
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...