Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Βόρειας Πελοποννήσου διοργάνωσε το Σάββατο, 2/3/2024 τη «Γιορτή του Αθλητή» στο Συνεδριακό Κέντρο του Πανεπιστημίου Πατρών και βράβευσε τους αθλητές-τριες που διακρίθηκαν το έτος 2023 στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα και σε διεθνείς αγώνες .
Ανάμεσα τους οι Αγρινιώτες πρωταθλητές Κωνσταντίνος Σταμούλης, Νικόλαος Σταμούλης και Διονύσης Καψάλης καθώς και τον προπονητή τους Μπάμπη Ποσονίδη
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/03/430495504_949289576915724_6510403761962403372_n-600x600-1.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/03/430495504_949289576915724_6510403761962403372_n-600x600-1.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/03/430652886_949289596915722_6100297798194267145_n.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/03/430652886_949289596915722_6100297798194267145_n.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/03/429902067_949289580249057_589099828885989498_n-600x600-1.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/03/429902067_949289580249057_589099828885989498_n-600x600-1.jpg)