Συνελήφθη, σήμερα τα ξημερώματα, σε χωριό της Αιτωλοακαρνανίας από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Ακτίου – Βόνιτσας ένας ημεδαπός άνδρας, διότι λειτουργούσε κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος και εξυπηρετούσε δύο καθήμενους πελάτες. Στον ιδιοκτήτη του καταστήματος επιβλήθηκε διοικητικό πρόστιμο 5.000 ευρώ και αναστολή λειτουργίας του καταστήματος.
Συλλήψεις στην Αιτωλοακαρνανία για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικών
Σύλληψη ημεδαπού για καλλιέργεια και κατοχή ναρκωτικώνΣυνελήφθη, προχθές το πρωί σε περιοχή του Μεσολογγίου, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Μεσολογγίου,...