Το έργο περιλαμβάνει,φωτιστικά σώματα, παγκάκια,τραπεζόπαγκοι,πλάκες πεζοδρομίου,ζαρντινιέρες,σημεία πληροφόρησης,ξύλινες περιφράξεις,όργανα γυμναστικής,τραπέζια παιχνιδιών,φυτεύση κ.α.
Που θα αναδείξουν την είσοδο και έξοδο του Παναιτωλίου και παράλληλα,θα είναι πλήρως λειτουργική για θα απολαμβάνουν οι κάτοικοι στην καθημερινότητα τους,όπως και οι επισκέπτες.
Ευχαριστούμε τον Περιφερειάρχη ΝΕΚΤΑΡΙΟ ΦΑΡΜΑΚΗ για την υλοποίηση του έργου.
Ο πρόεδρος
Ανδρέας Γκορόγιας
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2023/11/406278939_1085231396234619_8025920979495525626_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2023/11/406278939_1085231396234619_8025920979495525626_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2023/11/406181408_1085231786234580_7505851587040360305_n-1024x1024.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2023/11/406181408_1085231786234580_7505851587040360305_n-1024x1024.jpg)