Ο Γ.Σ.Χαρίλαος Τρικούπης Μεσολογγίου ανακοινώνει την προπώληση εισιτηρίων για τον αγώνα της 18ης αγωνιστικής της Α2 Χαρίλαος Τρικούπης-Γ.Σ.Ερμής Αγιάς.
Τα εισιτήρια θα διατίθενται από την Πέμπτη 14/2 και μέχρι το Σάββατο 16/2 στις 13:00 από το cafe ΜΑΚΟΟ (Σταυροπούλου 1) και το cafe bar restaurant ”ΑΛΑΤΙΕΡΑ” (λιμάνι Μεσολογγίου) και η τιμή τους θα είναι 7€. Από τις 13:00 και μέχρι την έναρξη του αγώνα θα διατίθενται από το εκδοτήριο του γηπέδου και η τιμή τους θα είναι 10€
Παναιτωλικός: Τα εισιτήρια για τον φιλικό αγώνα με τον Βόλο στις 31 Ιουλίου
Η ομάδα δίνει τον πρώτο φιλικό αγώνα στο γήπεδό της με αντίπαλο τον Βόλο, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για...