Ψήφισμα της Ομοσπονδίας Ξηρομεριτών (ΟΠΣΥΞ)
Θλίψη σκόρπισε η είδηση του αναπάντεχου θανάτου του Γιώργου Μπρούμου, ο οποίος ήταν Γ. Γραμματέας του Συλλόγου εν Αθήναις Βονιτσάνων Ξηρομέρου «Ο Αμβρακικός» και μέλος του Κεντρικού Συμβουλίου της Ομοσπονδίας Πολιτιστικών Συλλόγων Ξηρομέρου (Ο.Π.ΣΥ.Ξ.).
Η εξόδιος ακολουθία θα τελεστεί, αύριο, Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023 στο Νεκροταφείο Αγίων Αναργύρων Αττικής, ώρα 11:300.
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2023/12/408063753_2376354832548265_4616830306638793193_n-724x1024.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2023/12/408063753_2376354832548265_4616830306638793193_n-724x1024.jpg)