Η Οργάνωση ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ του διευρημένου Δήμου Αγρινίου, στα πλαίσια των πολιτικών διεργασιών για τις επερχόμενες εθνικές εκλογές, πραγματοποιεί Δημοτική Ολομέλεια την Τετάρτη 22 Μαρτίου 2023 και ώρα 19:00 μμ στο ξενοδοχείο Imperial.
Κατά τη διάρκεια της Ολομέλειας θα υπάρξει πολιτική εισήγηση από τον εκπρόσωπο του κινήματος Σωτήρη Ζορμπαλά, μέλος της Κεντρικής Πολιτικής Επιτροπής, ενώ θα συζητηθούν, οργανωτικά θέματα και πρωτοβουλίες που θα αναληφθούν εν όψει των εκλογών.
Στην ολομέλεια καλούνται να λάβουν μέρος όλα τα μέλη και οι φίλοι του ΠΑΣΟΚ – ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ του Δήμου Αγρινίου, συμβάλλοντας με αυτόν τον τρόπο στη νικηφόρα πορεία της παράταξης και στην αλλαγή του πολιτικού σκηνικού της χώρας.
Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα
Κινεζική αντιπροσωπεία από την Επαρχία Fujian επισκέφθηκε την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας στις 24 και 25 Ιουλίου 2024, στο πλαίσιο Συμφωνητικού...