Εκλογές διεξάγονται σήμερα στον Πανελλήνιο Σύλλογο Διπλωματούχων Μηχανολόγων – Ηλεκτρολόγων Μηχανικών. Στην Αιτωλοακαρνανία οι εκλογές γίνονται στα γραφεία του ΤΕΕ Αιτωλοακαρνανίας, Πάνου Σούλου 11, Αγρίνιο, στο ισόγειο από τις 12:00 το μεσημέρι έως τις 17:00 το απόγευμα. Στις εκλογές μπορούν να συμμετάσχουν Διπλωματούχοι Ηλεκτρολόγοι, Μηχανολόγοι, Nαυπηγοί, Ηλεκτρονικοί Μηχανικοί και Μηχανικοί Παραγωγής και Διοίκησης
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/tee-ekloges-1024x768.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/04/tee-ekloges-1024x768.jpg)