Συνελήφθη, προχθές το απόγευμα, στην Αμφιλοχία, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Αμφιλοχίας, ένας ημεδαπός άνδρας, διότι οδηγώντας αυτοκίνητο παρέσυρε 13χρονο ανήλικο, τραυματίζοντας τον ελαφρά, ενώ κατά τον έλεγχο των εγγράφων του διαπιστώθηκε ότι στερούταν άδειας ικανότητας οδήγησης.
Ε.Ο Καλλιθέας – Προυσού: Τζιπ έπεσε σε ρέμα
Σοβαρό τροχαίο ατύχημα σημειώθηκε πριν από λίγη ώρα στην επαρχιακή οδό Καλλιθέας – Προυσού, στο ύψος της Στριγανιάς, όταν σύμφωνα...