Η κεντρική προεκλογική ομιλία του Νίκου Ανδρουλάκη στο Αγρίνιο είναι γεγονός. Εν όψει των επερχόμενων εθνικών εκλογών, που ως γνωστόν θα πραγματοποιηθούν στης 21 Μαϊου 2023, ο Πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής, Νίκος Ανδρουλάκης, θα επισκεφθεί την Αιτωλοακαρνανία όπου τη Δευτέρα 24 Απριλίου θα πραγματοποιήσει στο Αγρίνιο, στον δημοτικό κινηματογράφο ΑΝΕΣΙΣ, την προεκλογική του ομιλία στις 19:30 μμ.
Η Νομαρχιακή Επιτροπή Εκλογικού Αγώνα του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής Αιτωλοακαρνανίας, απευθύνει κάλεσμα σε όλο το δημοκρατικό κόσμο του Νομού, προκειμένου να παρακολουθήσει την ομιλία, στέλνοντας ένα ισχυρό μήνυμα για κλιμάκωση του αγώνα σε κάθε γωνιά της περιοχής.
Το ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής με τις επεξεργασμένες προγραμματικές του θέσεις, πιο επίκαιρες από ποτέ, και το στελεχιακό του δυναμικό στην πρώτη γραμμή του αγώνα, φιλοδοξεί στην αλλαγή σελίδας για τους πολίτες και τη χώρα, μακρυά από τις ανερμάτιστες πολιτικές της κυβέρνησης και τον λαϊκισμό της αξιωματικής αντιπολίτευσης
Ολοκληρώθηκε η επίσκεψη της κινεζικής αντιπροσωπείας από την Fujian στην Πάτρα
Κινεζική αντιπροσωπεία από την Επαρχία Fujian επισκέφθηκε την Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας στις 24 και 25 Ιουλίου 2024, στο πλαίσιο Συμφωνητικού...