Στο ΓΝ Αγρινίου το πρωί της Πέμπτης ο Διοικητής της 6ης ΥΠΕ Γιάννης Καρβέλης, όπου τον υποδέχθηκαν ο Διοικητής του νοσοκομείου Μιχάλης Σερασκέρης και ο διευθυντής της υγειονομικής μονάδας Κώστας Πατσιαλός. Ο κ. Καρβέλης επιθεώρησε όλους τους χώρους του νοσοκομείου, είχε σύντομες συνομιλίες με το επιστημονικό, ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό, αλλά και με τους νοσηλευόμενους. Ακολούθησε σύσκεψη στο γραφείο της διοίκησης.
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/01/418971954_694720692846652_888639514343484791_n-1024x768.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/01/418971954_694720692846652_888639514343484791_n-1024x768.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/01/418748471_694749662843755_8094299131372932271_n-1024x768.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/01/418748471_694749662843755_8094299131372932271_n-1024x768.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/01/419075814_694720702846651_544175992423986766_n-1024x768.jpg)
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2024/01/419075814_694720702846651_544175992423986766_n-1024x768.jpg)